Dorota Dragwa

Miasto:
Warszawa

Dane kontaktowe:
E-mail: rugwa@wp.pl
Telefon: 607598052
Facebook: Dragwa Yjoga
Instagram: wulkantodragwa
YouTube:Dragwa Yjoga

BIO 
Psychotronik z wykształcenia i zamiłowania. Jogę praktykuje od 2003 roku, a naucza od 2008 roku. Przygodę z Aerial jogą rozpoczęła w 2015 roku u trwa ona nieustannie aż do teraz. Na co dzień prowadzi zajęcia Aerial jogi w studiu „Joga na Tarchominie” na warszawskiej Białołęce. Maniaczka książek, psów, dobrych filmów i gier komputerowych. Zainteresowana wszelkimi formami rozwoju zewnętrznego i wewnętrznego, od zawsze zgłębia tajniki snu i śnienia oraz zjawiska poszerzania świadomości jak np oobe.

Opinia na temat kursu instruktorskiego Poziom 1
Kurs bardzo dopełnił moją praktykę. Dzięki niemu opanowałam właściwą terminologię i nabrałam pewności co tego, że ścieżka Aerial jogi jest dla mnie właściwa. Prowadząca kurs, Monika Łazuk, w sposób profesjonalny i przystępny potrafiła przekazać wiedzę i praktykę aerialową. Bez zanudzania niepotrzebną teorią kurs był nastawiony przede wszystkim na praktykę, a na koniec każdy uczestnik kursu przeszedł weryfikujący umiejętności nauczycielskie egzamin.

Ania Prygiel

Bez reszty zakochana w jodze, która jak uważa pozwala jej zachować homeostazę między ciałem a duszą.

WIĘCEJ

Marta Bartnicka

Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do „tu i teraz”.

WIĘCEJ

Karolina Kalinowska

Uważa, że ruch i odpowiednia dieta są lekiem na każde schorzenie – zarówno ciała jak i duszy.

WIĘCEJ

Lucyna Piecyk

Uwielbia treningi, podczas których można skupić się na sobie i swoim ciele, stąd fascynacja techniką Pilatesa i stretchingiem.

WIĘCEJ

Dorota Dragwa

Zainteresowana wszelkimi formami rozwoju zewnętrznego i wewnętrznego, od zawsze zgłębia tajniki snu i śnienia oraz zjawiska poszerzania świadomości jak np oobe.

WIĘCEJ