Miejsce – Fitology

Ideą Klubu FITOLOGY jest niespotykane dotąd połączenie zajęć fitness z filozofią ciała i umysłu. Ta wyjątkowa kombinacja daje widoczne efekty w postaci poprawy sylwetki, kondycji – i przede wszystkim – zdrowia.

W FITOLOGY wykorzystujemy wiedzę i pasję trenerów rekreacji ruchowej, znakomitych nauczycieli jogi i doświadczonych instruktorów fitnessu. Każdego dnia dzielimy się z Wami naszą pozytywną energią przekonując do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Klub FITOLOGY to miejsce absolutnie dla wszystkich. Dla nieśmiało poszukujących motywacji obserwatorów, utrzymujących formę zapaleńców, jak i doświadczonych przez życie rozbitków, którym tylko uważny trener potrafi przywrócić wiarę we własne możliwości.

Dwie sale treningowe o powierzchni 111 m2 i 37 m2 spełniają najwyższe standardy i zaspokajają wymagania programowe każdych zajęć z oferty Fitology. Dzięki jasnej kolorystyce wnętrza, znakomitemu oświetleniu i przyjemnemu dla ucha nagłośnieniu odnaleźć tu można wyjątkowy, intymny klimat.

Klub znajduje się na bliskiej Woli, w pobliżu centrum Warszawy – na parterze, z własnym bezpośrednim wejściem, w nowoczesnym budynku InCity. Pobliskie sąsiedztwo restauracji, lokali usługowych i komunikacji miejskiej tworzy to miejsce przyjazne dla regularnych odwiedzin.

– – – – – –

Fitology posiada prawo ochronne na znak towarowy AERIAL® udzielone przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 286161, co oznacza, że tylko Fitology ma prawo stosować nazwę AERIAL opatrzoną symbolem ® (R w kółku), certyfikować nauczycieli kończących kurs instruktorski Aerial jogi oraz przyznawać prawo do dalszego używania tej nazwy.